• 8.03.2024

Dzień Kobiet

8 marca świętowaliśmy Dzień Kobiet. W ramach zabawy uczniowie założyli sukienki i spódniczki - było wesoło i kolorowo.

• 12.2023

Finał szlachetnej paczki

Jesteście niesamowici! Dzisiaj zawieźliśmy Paczkę do magazynu. Zebraliśmy aż 27 paczek produktów. Pani Maria w ten weekend dostanie produkty żywnościowe, środki czystości, produkty medyczne oraz ortopedyczno-rehabilitacyjne, pościel, kołdrę, poduszki, koc, ubrania, odkurzacz, radio, voucher do apteki i wiele innych. Mamy nadzieję, że wszystkie te rzeczy pozwolą jej wrócić jak najszybciej do zdrowia.
          Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację Szlachetnej Paczki - przede wszystkim całej społeczności szkoły, która sfinansowała potrzeby pani Marii, członkom Samorządu Uczniowskiego, wolontariuszom Pomocnej Dziesiątki, dzieciom i rodzicom, którzy jechali zawieść Paczkę do magazynu oraz naszej wolontariuszce, pani Malwinie.
          Do zobaczenia za rok!
      • 12.2023

Akcja „Bombka” – zbiórka dla Rodzinnego Domu Dziecka w Wyrach

• 30.11.2023

Andrzejki

Jakie imię będzie nosił twój przyszły mąż lub żona? A może w przyszłości zostaniesz księdzem, prezydentem lub rolnikiem? Co mówią kamienie szlachetne, magiczna kula i czacha Czesław o twojej przyszłości? Odpowiedzi na powyższe pytania mogliśmy poznać w trakcie zabaw andrzejkowych zorganizowanych przez członków samorządu szkolnego.

• 11.2023

Dzień pluszowego misia

• 16.11.2023
        • Warsztaty dla czwartych klas w ramach kampanii „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci.”

Członkowie Samorządu Uczniowskiego: Maja Malczyk, Emilia Najda, Laura Górnioczek i Hanna Grzegorczyk przeprowadziły warsztaty dla czwartych klas w ramach kampanii „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci.”
          Tematem przewodnim tegorocznej kampanii jest hasło „10 sekund” – czas, który wystarczy by kogoś skrzywdzić, ale także powstrzymać przemoc. Czwartoklasiści w aktywny sposób dowiedzieli się, jak należy się zachować będąc świadkiem przemocy. Uczniowie także przećwiczyli międzynarodowy znak „Pomóż mi” – który sygnalizuje innym w dyskretny sposób, że jest się ofiarą przemocy.

• 16.11.2023

Rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka.

16 listopada świętowaliśmy kolejną rocznicę uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka. W tym dniu w ramach solidarności z dziećmi na całym świecie ubraliśmy się na niebiesko.

• 10.2023

Dzień języków obcych

• 10.2023
        • Przerwa na czytanie

• 30.09.2023

Dzień chłopaka

• 15.09.2023

Dzień kropki

15 września obchodziliśmy Dzień Kropki. Dzieci przyszły ubrane w koszulki w kropki, groszki. Tego dnia w szkole było bardzo kolorowo.

• 15.09.2023

Młodzieżowa Akademia Demokracji Lokalnej

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w składzie Hanna Grzegorczyk, Laura Górnoczek, Adrian Barchański i Jan Goli w miniony piątek wzięli udział w Młodzieżowej Akademii Demokracji Lokalnej.

W trakcie warsztatów uczniowie mogli dowiedzieć się w jaki sposób tworzy się politykę młodzieżową w mieście, jak rozpoczynać inicjatywy społeczne oraz w jaki sposób pozyskiwać na nie fundusze.