• Akademia inaugurująca rok szkolny 2023/2024

• 4 września wszyscy uczniowie naszej szkoły zebrali się na uroczystej inauguracji roku szkolnego 2023/2024.Pani dyrektor uroczyście powitała zgromadzonych uczniów,  nauczycieli oraz rodziców. Życzyła wielu sukcesów oraz  satysfakcji ze zdobywania  nowej wiedzy. Uczniowie klas trzecich zaprezentowali się w bogatym programie artystycznym, a nasze szkolne cheerliderki swoim tańcem wprowadziły w radosny nastrój wszystkich obecnych na naszej uroczystości.  W szeregi klas pierwszych wstąpili uczniowie zaczynający wspaniałą przygodę z edukacją.Przywitaliśmy trzy klasy pierwsze. Wychowawcami klas pierwszych są :

1a - mgr Ewa Twardowska,

1b - mgr Justyna Zawada,

1c - mgr Marzena Uliasz - Śliwka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

• Listy nowo przyjętych. Spotkania z rodzicami. Rozpoczęcie roku szkolnego.

• Drodzy Rodzice!

✔️ Uprzejmie informujmy, że w czwartek  24 sierpnia br. o godz. 10.00 w holu szkoły zostaną wywieszone listy przydziału uczniów do klas pierwszych oraz grup przedszkolnych.

✔️ W poniedziałek 28 sierpnia br. o godz.17.00 w sali konferencyjnej szkoły (wejście od ul. Krakowskiej)  odbędzie się zebranie rodziców (bez dzieci) z dyrekcją i wychowawcami nowo przyjętych przedszkolaków.

✔️ W środę 30 sierpnia br. o godz.17.00  odbędzie się zebranie rodziców uczniów klas pierwszych (bez dzieci) z wychowawcami klas.

✔️ Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 4 września br. (poniedziałek) o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły.